Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ishte dashuri me shikim të parë! Seldi i jep fund lidhjes me Sindin? Ja detaji

Në muajin shtator në ditëlindjen e partneres së tij Seldi bëri publike lidhjen me bukuroshen, Sindi Cela.

Të ftuar në një intervistë për Rtv Ora ata dukeshin më të dashuruar se asnjëherë më parë.

Sindi tregoi se gjërat erdhën në mënyrë spontane dhe se muajit e karantinës i kaluan së bashku, pasi Seldi mbeti në Belgjikë, ku ajo jeton.

Por së fundmi po aludohet se ata mund të jenë ndarë pasi nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale dhe kanë fshirë të gjitha fotot bashkë nga Instagrami.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet