Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Godet penalltinë, portieri hidhet por… ikin dritat në qytet

Në një ndeshje në Maltë mes St. Andrews dhe Marsa, stadiumit i ikën dritat në momentin më kulminant të mundshëm në futboll.


Arbitri kishte akorduar penallti, lojtari goditi topin, portieri u hodh në drejtim të tij dhe pikërisht në këtë çast gjithçka u errësua në të gjithë qytetin.

Në akt, zyrtarët e ndeshjes shkruajtën se ndeshja do të rinisë nga minuta kur u ndërpre, por nuk saktësojnë nëse 11-metërshi do të ekzekutohet sërish apo nëse ky 11-metërsh u shënua apo jo.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet