Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

FOTO/ Ky është i riu që u gjet i vdekur në banesën e tij në Kavajë

Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e djeshme në Kavajë.

Një 22- vjeçar me inicialet Mariglen Ferabej ka ndërruar jetë brenda banesës së tij në Kavajë.

Trupi i pajetë është gjetur nga familjarët të cilët janë tronditur dhe kanë lajmëruar menjëherë policinë.

Dyshimet e para lidhen me një atak në zemër teksa ishte duke bërë dush.

Trupi i pajetë i tij është dërguar në morgun e Durrësit për të mësuar shkaqet e vdekjes së 22- vjeçarit.

Mariglen Ferabeaj është i riu që u nda dje nga jeta në mënyrë të prapritur.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet