Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Efektivi i FNSH-së u nxor në pritë! Familjarët: U telefonua nga dikush

Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga vrasja e efektivit të FNSH-së, Xhulio Prela në Lezhë.

Efektivi i FNSH është nxjerrë në pritë për t’u ekzekutuar, pasi familjarët e tij shprehen se ai është marrë në telefon nga dikush dhe më pas është nisur drejt Lezhës.

Sipas burimeve bëhet me dije se drejt të riut është qëlluar me 3 plumba të llojit pistoletë, ndërsa një plumb në zemër i ka marrë jetën 26-vjeçarit.

Xhulio Prela 26-vjeç , u ekzekutua mëngjesin e sotëm rreth orës 03:00. Ngjarja ndodhi në aksin rrugor, Lezhë-Milot, në afërsi të fshatit Gajush.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet