Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

E rëndë në Shkodër, vetëvritet një 40-vjeçar

Një tjetër ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në Shkodër. Një 40-vjeçar, banues në fshatin Mushan të Shkodrës është vetëvrarë.

Ndërkohë ende nuk dihet detaje apo shkaqet të cilat e kanë çuar viktimën drejt aktit ekstrem.

Sakaq mësohet se Policia është nisur në vendngjarje.

Kujtojmë që mëngjesin e sotëm, rreth orës 03:00 efektivi i FNSH së Shkodrës, Xhulio Prela, 26-vjeç u ekzekutua me armë zjarri.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet