Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksidentohet një 9-vjeçar në Durrës, dërgohet me urgjencë në spital

Një i mitur 9-vjeçar është përplasur nga një makinë ditën e sotme dhe është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Fllakës”, ku drejtuesi i automjetit, shtetasi F. I, 62 vjeç, me mjetin e tij tip “Fiat”, ka aksidentuar këmbësorin shtetasin e mitur E. D., 9 vjeç.

Uniformat blu të Durrësit njoftojnë se drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet