Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Udhëtoi me helikopterë drejt Dibrës për fushatë”, Xhaçka padit për shpifje PD

Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ka paditur për shpifje Partinë Demokratike dhe të kësaj force politike pas akuzave për përdorim të mjeteve të Forcës Ajrore në fushatë zgjedhore.

PD akuzon Xhaçkën se ka përdorur helikopterë të FA-ve për të shkuar në takimet elektorale në Dibër.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet