Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shkarkohet Drejtori i Teatrit Eksperimental Kiço Londo, e zëvendëson regjisori i njohur

Shkarkohet drejtoi i Teatrit Eksperimental, Kiço Londo.

Mësohet se shkarkimi i Londos është bërë me vendim të Këshillit të Ministrave Ndërkohë, që në vend të tij është emëruar regjisori Altin Basha.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet