Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Provokon Trejsi Sejdini me poza sensuale

ë fundmi modelja Trejsi Sejdini ka shkuar me pushime në një vend turistik malor. Nuk kishte si të mungonin as pozat e saj provokuese që kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Ajo ka publikuar dy foto, ku në njërën prej tyre në fokus ka vënë të pasmet e saj bombastike. Ajo duket mjaft joshëse dhe ka ditur më së miri si të rrëmbejë vëmendjen e ndjekësve të saj.

“Një pamje e mirë”, ka qenë mbishkrimi në fotot e modeles.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet