Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Përplasen dy makina në Vlorë-Novoselë, plagoset drejtuesi i “Benz-it”

Një aksident me pasojë plagosje ne një personi ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën e Vlorës, në afërsi të Novoselës.

Nga përplasja e dy makinave ka mbetur i plagosur lehtë pronari i automjetit tip “Benz”.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit ku dyshohet se shkak mund të jetë bërë pakujdesia e një prej shoferëve duke ndikuar edhe lagështia dhe shpejtësia.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet