Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ndodh mrekullia, djali bie nga kati i 19 i një pallati dhe shpëton

Një 15-vjeçar në Çeki ka rënë nga kati i 19 i një ndërtese dhe… ka shpëtuar.

Sipas mediave të huaja djali u shtrua në spital me dëmtime të rënda në kokë dhe në pjesën e legenit.

Një zëdhënës i policisë i tha AFP se u njoftuan se një djalë kishte rënë nga kati i 19 i një ndërtese. Ai ra në çatinë e hyrjes së ndërtesës duke shmangur një tragjedi të mundshme.

Sipas shërbimit të ndihmës së parë në Pragë djali po trajtohet në koma artificiale për shkak të dëmtimeve të rënda. Policia e Pragës po heton tashmë rrethanat e plota të aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet