Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Namik Dokle për ndarjen nga jeta të Marko Bellos: Nuk do ta harroj kurrë buzëqeshjen tënde

Për ndarjen nga jeta të Marko Bellos ka reaguar dhe ish-deputeti i PS-së, Namik Dokle. Përmes një statusi në Facebook ai i shpreh ngushëllime familjes teksa shkruan se ende pa mbushur 60 vjeç e mori COVIDkolera.

“Sa i trishte! Sa i pabesueshem ky lajm i mesnates per vdekjen e mikut, kolegut, Marko Bello. Pa i mbushur ende te gjashtedhjetat, na e mori covidcolera! C’behet keshtu? Po na behet fejsbuku varreze!!! Lamtumire, i dashur Marko! Nuk do ta harroj kurre buzeqeshjen tende te pandare, shakane tende mbushur me miresi…” shkruan Dokle.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet