Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ishte shpallur në kërkim për mashtrim, kapet në Shkodër 46-vjeçari i kërkuar

Një 46-vjeçar i shpallur në kërkim për mashtrim është kapur dhe ndaluar në Shkodër nga Forca e Posaçme “Shqiponjat”.

Bëhet fjalë për A. B., banues në Fushë Milot, Kurbin. Ndalimi i tij u bë në lagjen “Salo Halili”, Shkodër, pasi Gjykata e Shkallës së Parë Shkodër, në vitin 2016, i ka caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg” për veprën penale “Mashtrimi”.

Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër, për veprime të mëtejshme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet