Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

I infektuar me COVID, ndërron jetë ish-kryebashkiaku Engjëll Dakli

Ish-kryebashkiaku i Elbasanit, Engjëll Dakli ka ndërruar jetë nga COVID ditën e sotme.

Dakli po kurohej në Turqi pasi gjendja e tij ishte përkeqësuar, por nuk ka mundur të mbijetojë e ka ndërruar jetë sot, në moshën 66-vjeçare.

Engjëll Dakli ka mbajtur postin e kryetarit të bashkisë Elbasan në vitet 1996-2000.

Ditet e fundit nje numer emrash te njohur dhe personalitetesh ne Tirane e rrethe kane humbur jeten nga koronavirusi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet