Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gjendet pa jetë një 22-vjeçar në banesën e tij në Kavajë, dyshimet e para

Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme në Kavajë.

Një 22- vjeçar me inicialet M.F ka ndërruar jetë brenda banesës së tij në Kavajë.

Burime raportojnë se 22 vjeçari është gjetur i pajetë në tualetin e banesës së tij.

Trupi i pajetë është gjetur nga familjarët të cilët janë tronditur dhe kanë lajmëruar menjëherë policinë.

Dyshimet e para lidhen me një atak në zemër teksa ishte duke bërë dush.

Trupi i pajetë i tij është dërguar në morgun e Durrësit për të mësuar shkaqet e vdekjes së 22- vjeçarit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet