Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident në autostradë Milot-Thumanë, motori del nga rruga! Plagosen 2 persona

LEZHË – Një aksident rrugor u regjistrua mëngjesin e kësaj të premte (4 dhjetor) në autostradën Milot-Thumanë në afërsi të nënkalimit Fushë-Mamurras.

Si pasojë e këtij aksidenti mbetën të plagosur 2 persona. Një drejtues motori, në tentativë për të devijuar rrugën, humbi kontrollin dhe doli nga rruga.

Të plagosurit u dërguan menjëherë në Spitalin e Traumës jashtë rrezikut për jetën.

Policia po heton për shkaqet e këtij aksidenti.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet