Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident në aksin Lezhë-Milot, makina del nga rruga dhe përmbyset në arë, plagoset gruaja

LEZHË
Një aksident ka ndodhur në superstradën Lezhë-Milot, pranë fshatit Markatomaj. Një automjet tip “Ford” ku udhëtonin një çift bashkëshortësh ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar i përmbysur në parcelë.

Nga aksidenti ka mbetur e plagosur gruaja e cila ishte pasagjere dhe është dërguar në Spitalin Rajonal të Lezhës. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet