Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Zi në familjen Fejzullahu, Ermali njofton ndarjen nga jeta të njeriut të shtrenjtë

Këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Ermal Fejzullahu, është mjaft aktiv dhe i ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Ylli i muzikës shqiptare ka hùmbur sot një prej personave të shtrénjtë të familjes së tij.

Gjyshja e tij ka ndërrùar jetë, ndërsa Ermali e dha vetë këtë lajm të hídhur në një postim në InstaStory.

Këngëtari publikoi foton e gjyshes së ndjérë pa shumë fjalë e komente, duke shkruar krahas saj:

“Lamtumirë gjyshe”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet