Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Unë jetoj me gjysmë zemre”, Fisnik Syla deklaratë për Fjolla Morinën

Fisnik Syla dhe Fjolla Morina po e shijojnë plotësisht romancën e tyre. Së fundmi, ai ka bërë sërish një dedikim romantik në rrjetet sociale, duke shpërndarë një foto ku shihet krah Fjollës teksa ka shkruar:

“Personi i parë që më vjen në mëngjes kur të zgjohem, është arsyeja ime e lumturisë.
Unë jetoj me gjysmë zemre.. sepse gjysmën tjetër e ke TI ! Je personi me zemërbardhë që kam njohur në jetën time! @fjolla.morina 🤍”-shkruan

Kujtojmë, se çifti gjithashtu kanë paralajmëruar një dasmë shumë shpejt.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet