Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Spiropali hajde gjuaje një top”, Rama sfidon në basketboll ministrat

Prej vitesh nuk e ushtron më sportin e basketbollit, por duket se kreu i qeverisë Edi Rama nuk i ka humbur “reflekset”.

Ditën e sotme teksa vizitoi shkollën e rindërtuar “Ramazan Subashi” në Marikaj, Rama pa nga afër ambientet e kësaj palestre.

Ai shënoi dy kosha bashkë me ministrat Elisa Spiropali dhe Arben Ahmetaj, të cilët nuk i shpëtuan sfidës së kryeministrit.

Arben Ahmetaj: Palestra ka qenë sfidë inxhinierike. Ka filluar në qershor dhe parashikohej të përfundonte në 9 dhjetor por ka kaluar përtej afatit.

Edi Rama: Spiropali hajde gjuaje një top

Elisa Spiropali: Unë?! Unë jam volejbolliste (qesh).

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet