Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ndërroi jetë nga Covid tek ‘Shefqet Ndroqi’, kush është 37-vjeçari nga Elbasani pa sëmundje tjera

Koronavirusi i ka marrë jetën një 37-vjeçari në Elbasan.

Bëhet fjalë për Elton Gegollin, i cili ishte shtruar prej 10 ditësh në spitalin Shefqet Ndroqi, ndërsa sot humbi betejën me virusin e rrezikshëm.

Mësohet se 37-vjeçari punonte në një laborator në një kompani industriale në ish-Metalurgjik, ndërkohë që thuhet se nuk vuante nga ndonjë sëmundje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet