Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

I dehur në timon, polici shoqërohet në komisariatin e Korçës

Një punonjës policie pranë burgut të Drenovës së Korçës është ndaluar nga patrulla e Rrugores pasi qarkullonte i dehur me mjetin e tij.

Shtetasi E.Gj u ndalua mbrëmjen e kaluar. Mësohet se ai nuk ka pranuar as të bëjë testin e alkoolit, duke kundërshtuar uniformat blu.

Pas refuzimit, ai është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet