Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksidentohet trajleri në autostradën Tiranë-Durrës, trafik i madh makinash deri në 5 km

DURRËS- Një aksident rrugor është regjistruar mëngjesin e kësaj enjte.

Në aksident është përfshirë një kamion i cili ka çarë trafik- ndarësen. Nuk dihen ende nëse ka persona të lënduar apo shkaqet e këtij aksidenti.

Ky aksident ka bërë që të ketë një trafik të rënduar në autostradën Tiranë- Durrës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet