Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Zbardhen emrat e anëtarëve të Komisionit të Posaçëm për raportin e Dick Marty

Zbardhen emrat e anëtarëve të Komisonit të Posaçëm që do të ngrihen për raportin e Dick Marty.

Mazhoranca do të ketë në komision Ulsi Manjën, Klotilda Bushkën, Adnor Shametin, Alket Hysenin dhe Ermonela Felajn.

Nga opozita parlamentare do të jenë përfaqësues Myslim Murrizi, Edmond Stojku, Enver Roshi dhe Elena Xhina.

Këto emra pritet të miratohen të enjten në mbledhjen që do të kryesohet nga Ulsi Manja.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet