Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Qëndroi 21 ditë në një spital në Turqi, Gega rikthehet tek Kukësi

Trajner i Kukësit Skënder Gega u kthye ditën e mërkurë në Tiranë nga Turqia, ku ishte për një mjekim më të specializuar në betejën me Covidin i cili në ditët e qëndruara në Tiranë e kishte rënduar shumë.

Ai arriti të mposht virusin pas 21 ditësh nën mbikëqyrjen e mjekëve, përfshirë edhe periudhën në Shqipëri.

Gega duket mjaft i rikuperuar nga qëndrimi i tij në Turqi, dhe me këto ritme edhe rikthimi në fushën e stërvitjes do të jetë i shpejtë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet