Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Pa asnjë sëmundje shoqëruese, ndërron jetën nga Covid në moshën 46-vjeçare Drejtori i Pallatit të Kulturës

LIBRAZHD

Arianit Alliu, drejtor i Pallatit të Kulturës në Librazhd është ndarë nga jeta pasi nuk e ka fituar dot betejën me Covid-19.

Bëhet me dije se Alliu ishte 46 vjeç dhe nuk kishte asnjë sëmundje bashkëshoqëruese.

Alliu ka ndërruar jetë sot në Tiranë, ndërsa në qytetin e Librazhdit ka pllakosur zia.

Ai ishte baba i tre fëmijëve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet