Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Olta Gixhari provokon e zhveshur nga shtrati, duket në superformë

Olta Gixhari shquhet për format që ka të cilat nuk heziton ti ekspozojë.

Kohën e fundit jo rrallë herë ajo provokon nga shtrati.

Janë linajt e trupit të saj, ato që bien më shumë në sy.

Edhe pse ajo s’ka pak muaj që ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë Olta duket në superformë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet