Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Lezhë/ Atentati ndaj Aleksandër Dedës, shoqërohen disa persona!

Policia e Lezhës ka shoqëruar disa persona që mund të kenë dijeni mbi plagosjen e Aleksandër Dedës, ditën e djeshme në Lezhë. Dëshmitë e tyre mund të çojnë në identifikimin e autorëve të kësaj ngjarje të rëndë.

Policia gjeti një automjet të djegur që është përdorur nga autorët në rrugën e vjetër Lezhë- Milot në afërsi të fshatit Pllanë. Automjeti ka rezultuar të jetë i vjedhur në Lushnje ndërsa në të u gjend edhe një automatik si dhe një telefon pak më larg automjetit.

42-vjeçari mësohet se është në gjendje të rëndë pasi ka marrë plumb në kraharor dhe po merr mjekim në spitalin e Traumës, Tiranë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet