Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Fustani me të çara, Nora Instrefi shfaqet në super formë

Ndonëse kemi disa muaj pa pasur një projekt të ri muzikor nga Nora Istrefi, këngëtarja ka qenë tepër aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, këngëtarja është shfaqur me një fustan me të çara të shumta përgjatë trupit, e cila ia nxjerr më në pah hiret elegante.

Imazhet në fjalë, ajo i ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë në Instagram, duke marrë pëlqime e komente nga ta.

Ndërkohë Nora i është futur botës së biznesit, të cilën e gjen atë mes Prishtinës dhe Stambollit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet