Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Fillon seanca dëgjimore e Gjykatës Kushtetuese për kushtetutshmërinë e Qeverisë Hoti

Ka filluar seanca dëgjimore e Gjykatës Kushtetuese në lidhje me vlerësimin e kushtetutshmërisë së zgjedhjes së Qeverisë Hoti.

Aty organi më i lartë juridik i vendit do të shqyrtojë kërkesën e Lëvizjen Vetëvendosje ku e ka kontestuar votën e deputeti Etem Arifi në zgjedhjen e qeverisë së kryeministrit Avdullah Hoti.

Pjesë e kësaj seance dëgjimore janë të gjitha palët e përfshira në këtë rast

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet