Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

E rëndë në Gjirokastër, 55-vjeçari vetëvaret me litar, i jep fund jetës

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Gjirokastër, ku një 55-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur me litar.

Ngjarja ndodhi para pak minutash në lagjen “11 Janari”.

Burimet nga vendngjarja bëjnë të ditur se 55-vjeçari kishte një lavazh në pronësi te tij dhe ne të njëjtin vend kishte edhe shtëpinë.

Mësohet se ai është vetëvarur në momentin që djali i tij punonte në lavazh, ndërsa bashkëshortja kishte dale në treg për të shitur. Ngelen mister rrethanat që e çuan në këtë veprim 55-vjeçarin e ndjerë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet