Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Abuzimi me të miturën, gjykim të shkurtuar për ish-rojen e shkollës në Babrru

Gjykata e Tiranës ka pranuar gjykimin e shkurtuar për Abaz Dogun, i cili u arrestua bashkë me 3 të mitur, për përdhunimin e një 15-vjeçareje në Babrru.

65-vjeçari Dogu ishte roje në shkollën 9-vjeçare ku mësonte e mitura, dhe sipas prokurorisë, kishte regjistruar video intime me adoleshenten dhe ua kishte shpërndarë dhe tre të pandehurve të tjerë.

Këta të fundit, nën kërcënimin e publikimit të videos, kanë kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me të miturën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet