Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

U dënua me 6 muaj burg/ Ish- gjyqtari: S’kam falsifikuar asnjë dokument gjithë jetën

Pasi u dënua me 6 muaj burg, që do i konvertohen në 12 muaj shërbim prove, ish- gjyqtari Luan Daci ka deklaruar se vendimi do të apelohet.

” Do të apelohet. Nuk kam falsifikuar asnjë dokument gjithë jetën”, tha Daci.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet