Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tre të vdekur në Elbasan, mes të infektuarve një mjek dhe një prokuror

Tre persona nga Elbasani të cilët po merrnin trajtim mjekësor në spitalet Covid-1 dhe Covid-2 në kryeqytet kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit.

Bëhet me dije se viktimat janë një 56 vjeçar, një 69-vjeçar dhe një 70-vjeçar. Bashkë me ta shkon në 72 numri i viktimave nga Covid-19 në Elbasan.

Në 24 orët e fundit në Elbasan u konfirmuar 32 raste të reja, mes të cilëve një mjek në qendrën spitalore “Xhaferr Kongoli” dhe një prokuror në prokurorinë e Elbasanit.

Aktualisht në këtë qytet numërohen 831 raste aktive me koronavirus.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet