Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Të shtëna me armë zjarri në Lezhë, dyshohet për një të plagosur

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë mbrëmje në Lezhë.

Mësohet se nga të shtënat me armë zjarri mbeti i plagosur A.D. i cili është transportuar në spital.

Ngjarja ka ndodhur në superstradë pranë një lokali. Policia po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e autorëve.

Ndërkohë që nuk dihen motivet e ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet