Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shpërthen bombola e gazit në Vlorë, digjet pronari i apartamentit

Një bombol ka marrë flakë në një apartament në Vlorë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në një prej pallateve në zonën e Ujit të Ftoftë, mesditën e sotme.

Pronari i banesës ka tentuar ta fikë, por flakët i kanë shkaktuar djegie në dorë. Fatmirësisht kanë ndërhyrë forcat zjarrfikëse dhe bombola nuk shpërtheu.

Personi i cili pësoi djegie kryesisht në pjesën e krahut u dërgua në spitalin e Vlorë dhe mësohet se ndodhet jashtë rrezikut. Policia, ambulanca dhe zjarrfikësja mbërritën në vendin e ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet