Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Sherr pranë lokalit në Lezhë, plagoset rëndë 40-vjeçari

Një person ka mbetur i plagosur në Lezhë.

Sipas informacioneve të para, ngjarja ka ndodhur pranë një lokali në autostradën Lezhë-Milot, ku ka mbetur i plagosur 40-vjeçari me iniciale A.D.

I plagosur është dërguar menjëherë në spital, ndërsa sipas bluzave të bardha ka plagë në krahë.

Policia po heton për zbardhjen e ngjarjes dhe janë vendosur patrulla në disa pika kryesore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet