Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Plagoset me armë zjarri një person në Lezhë

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në fshatin Balldre të qytetit të Lezhës.

Ngjarja është regjistruar rreth orës 08:00.

Është plagosur shtetasi Hile Gjini.

Ndërkohë në vendin e ngjarjes kanë shkuar forca të shumta police të cilët po hetojnë për zbardhjen e plotë të saj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet