Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Makina doli nga rruga pas vrasjes, i riu sapo kishte lënë të fejuarën te prindërit

Të tjera detaje dalin në dritë nga vrasja makabre që tronditi Vlorën këtë mbrëmje.

Mësohet se 27-vjeçari Benjamin Bezhanaj në momentin e atentatit dhe më pas atij të ekzekutimit nga autorë ende të paidentifikuar sapo kishte lënë të fejuarën te prindërit dhe po shkonte te të afërmit e tij.

Kujtojmë që makina e të riut u gjet nga një qytetar i cili njoftoi policinë për praninë e viktimës së vrarë.

Ka qenë një qytetar që ka njoftuar policinë mbi atentatin dhe më pas policët kanë shkuar në vendin e ngjarjes ku dhe kanë gjetur të pajetë 27 vjeçarin.

Policia ka ngritur pika kontrolli dhe po kontrollojnë zonën për shoqërimin e personave të dyshuar si autorë të ngjarjes apo që mund të kenë dijeni për ngjarjen./LajmiiFundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet