Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Georgina e Ronaldos ‘djeg’ Instagramit, poston video duke bërë ‘Twerk’

E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodríguez ka ‘çmendur’ rrjetin me videon e fundit të postuar në rrjetet sociale.

Modelja, 26 vjeçare, shihet duke bërë kërcimin sensual ‘Twerk’ teksa në dorë mban një trëndafil të kuq.

26-vjeçarja ndodhet në jahtin luksoz që partneri i saj disponon dhe ka pozuar vetëm me rroba banje. CR7 është thjesht me fat!

https://www.instagram.com/p/CIJGSYyKgCd/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

 

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet