Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Foto/ U vra në pritë, zbulohet e shkuara e errët e të riut të ekzekutuar në Vlorë

Benjamin Bezhanaj mbeti i vrare ne Vlore nderkohe qe Policia ka bere Të tjera detaje dalin në dritë nga e ngjarja që tronditi zonen

Sipas policise, bëhet me dije se Benjamin Bezhanaj është viktima e atentatit të ndodhur para pak minutash në Vlorë.

Ai ka qenë në burg në Itali para disa kohësh ku ishte denuar per kryerjen e veprave penale.

Makina e 30 vjeçarit ka dalë nga rruga pasi është qëlluar 8 herë me breshëri plumbash.

Të shtënat kanë rezultuar fatale për të riun i cili ndërroi jetë në vend.

Ai ka qenë në makinën e tij kur i është bërë atentati.

Makina ka dalë jashtë rruge dhe kanë qenë qytetarët më pas që kanë telefonuar policinë e Vlorës për mjetin dhe se brenda tij gjendej një person i pajetë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet