Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Foto e 27-vjecarit të vrarë me tetë plumba në Vlorë, policia nis hetimet

Benjamin Boshani eshte i riu i ekzekutuar mbremjen e sotme ne Vlorë. Ngjarja ka ndodhur në Fushë Dukat, në afërsi të Orikumit.

Viktima mesohet se eshte qelluar me 8 plumba. Ai ka qenë në makinën e tij kur i është bërë atentati.

Dyshohet se i riu ka pikasur atentatoret dhe ka tentuar te largohet me makinen e tij por pa ia arritur qellimit, pasi e kane qelluar me bresheri.

Në kohën që makina ka dalë jashtë rruge dhe kanë qenë qytetarët më pas që kanë telefonuar policinë e Vlorës për mjetin dhe se brenda tij gjendej një person i pajetë.

Policia ka kryer veprimet paraprake hetimore në vendin e ngjarjes, teksa janë ngritur postblloqe në aksin Vlorë-Orikum për identifikimin dhe kapjen e autorëve./lajmifundit.al

Foto/ U vra në pritë, zbulohet e shkuara e errët e të riut të ekzekutuar në Vlorë

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet