Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Digjet makina në autostradën Tiranë-Elbasan, dyshohet për defekt teknik

Një makinë tip “Benz” është djegur mesditën e kësaj të marte në autostradën Tiranë-Elbasan.

Nga zjarri mësohet se nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale.

Burime bëjnë me dije se shkaku i zjarrit erdhi si pasojë e një defekti teknik.

Zjarrëfikësja ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për për shuarjen e flakëve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet