Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vlorë, 2 raste të reja me COVID në Shtëpinë e Foshnjes

Këtë të hënë janë regjistruar dy raste të reja të infektimit me COVID në Vlorë.

Rastet e reja janë në Shtëpinë e foshnjes ku numri total i të infektuarve ka shkuar në 8.

Nga IShP pritet të merret vendim çfarë do ndodh me Shtëpinë e foshnjës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet