Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Sara Hoxha tregon momentin kur i tha Ledrit se do të bëhet baba

Sara Hoxha ka ndarë me ndjekësit momentin kur ajo i kishte treguar Ledrit se ishte shtatzënë.

Partnerja e Ledri Vulës, ndau me fansat momente personale dhe emocionuese duke iu përgjigjur disa pyetjeve të tyre.

“Jo ashtu siç kam menduar gjithmonë. Isha në Gjermani kur e kam marrë vesh dhe me duhej t’ia tregoja ndërmjet telefonit me kamera”, ka shkruar Sara.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet