Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Probleme me drejtësinë? Saimiri i “Love Story”: Policja më ndaloi dhe kërkoi foto

Saimiri, protagonisti i emisionit “Love Story” ka treguar incidentin e tij me Policinë e Shtetit.

Në emisionin e sotëm, ai është shprehur se është ndaluar nga policia kur po kthehej me makinë në shtëpi pas orës 11:00, duke shkelur kështu edhe orën policore.

Ai ka treguar se pasi e ndaluan, policja e njohu dhe më pas i kërkoi edhe një foto, duke mos harruar që t’i uronte edhe suksese.

“Isha duke shkuar për në shtëpi, u vonova pak dhe më ndaluan në postbllok. Ishte një police dhe një polic.

Kur më pa, ajo më njohu, tha oh princi…të ndjekim na pëlqen, suksese. Më kërkuan foto, i thashë patjetër. I përshëndes nëse na sheh,”- u shpreh Saimiri.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet