Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Pacienti i katërt me Covid hidhet nga lartësia tek Sanatoriumi, vdes në vend

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë mëngjes në Tiranë.

Policia në një njoftim për mediat bën me dije se një 60-vjeçar është hedhur nga spitali “Shefqet Ndroqi” dhe ka ndërruar jetë.

Rreth orës 00:30, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e një spitali shtetasi L.S.

60 vjeçari nga Rresheni kishte 10 ditë i shtruar në këtë spital.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet