Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Po punonte në banesën e tij, bie nga kati i dytë një 35-vjeçar! Ndodhet jashtë rrezikut për jetën

TIRANË – Një 35-vjeçar ka rënë nga kati i dytë i banesës së tij në Lundër mëngjesin e sotëm (30 nëntor).

Bëhet me dije se 35-vjeçari me iniciale A.M. ishte duke punuar dhe ka rënë aksidentalisht.

Fatmirësisht ai është plagosur dhe është dërguar menjëherë në spitalin e Traumës ku po merr ndihmë mjekësore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet