Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Nisin reshjet e para të borës në Gjallicë të Kukësit dhe në Tropojë

KUKËS

Kanë nisur reshjet e para të dëborës në Gjallicë të Kukësit dhe në Tropojë.

Reshjet e dëborës nisën mbrëmjen e djeshme. Mësohet se ka rënë borë edhe në qytetin e Kukësit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet