Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Izolohet Manjola Nallbani, infektohet me Covid-19

Këngëtarja e njohur shqiptare Manjiola Nallbani është karantinuar pasi ka dalë pozitive me koronaviurs

Vetë këngëtarja e ka bërë të ditur lajmin në një postim në rrjetet sociale.

“Prej pak ditësh kam rezultuar pozitive me Covid prandaj, jam izoluar e shpresoj që t’i rikthehem normalitetit së shpejti. Faleminderit për mbështetjen”, ka shkruar Nallbani.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet